Zbieranie informacji i wyznaczanie trasy

Pomysły na wyprawę rodzą nam się zwykle na trwających wakacjach. Coś dojrzymy, coś przeczytamy, na coś przez przypadek natrafimy i już mamy pomysł, gdzie by tu można pojechać. Potem zostaje nam tylko zbieranie informacji, opracowanie trasy, zaznaczenie miejsc, które warto zwiedzić. I tyle. Niby niewiele, a jednak dużo. Skompletowanie wszystkiego to nie lada sztuka, która czasem się udaje, a czasem nie.

Zakładka „GPS” zawiera nie tylko współrzędne kempingów, ale również różnych bardziej lub mniej ciekawych miejsc. Kolejność kempingów zamieszczona jest  adekwatnie do trasy wraz z nazwą najbliższej większej miejscowości. Przy atrakcjach zaś dodatkowo są krótkie opisy i gwiazdkowy ranking. Trzy gwiazdki oznaczają, że zdecydowanie warto zajrzeć w to miejsce. Jedną można sobie darować, względnie zajrzeć z wielkich nudów. Więcej informacji można wyszperać  jeszcze dodatkowo z tekstu opisu całej trasy.

Podany czas przejazdu zawiera postoje, tankowanie i zwiedzanie. Ceny są w euro. Koszty noclegu (1 doba, chyba że napisano inaczej), uwzględniają też auto + elektryczność. Ceny biletów wstępu podane są za jedną osobę dorosłą. Zniżki za dzieci na kempingach i za bilety zależą od kraju i wieku dziecka. Zakładka „informacje wyjazdowe” zawiera inne niezbędne dane.

Czekamy na wszelkie zapytania, spostrzeżenia, sugestie czy  pomysły:

swiatodzaplecza@wp.pl

I co dalej? Do dzieła. Trzeba przecież zaplanować kolejną wakacyjną wyprawę….

 

 TUI  :)

Tomek, Ula i Iza

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.